Díjak
2023
A díjat évente az a pedagógus kapja, akinek a szakmai munkája az adott tanévben a Szülők Közössége, a diákönkormányzat és az iskolavezetés megítélése alapján a legkiemelkedőbb volt.
Év | Kitüntetett |
2021. | Földi Olinda |
2022. | Kovács Erika |
2023. | Hegedűs Katalin |
2021
Díj a Bibó Kupáért tevékenykedők elismerésére.
év | kitüntetett |
2017. | Gurály Attila |
Horváth Istvánné | |
Katkó Andrea | |
Lajkó Róbert | |
dr. Mezei Jánosné Sörös Éva |
év | kitüntetett |
2012. | Péter József |
Schmauder Antalné | |
Dr. Törökné Kuklis Edit |
év | kitüntetett |
1996. | dr. Mezei János |
Paczolay Gyuláné | |
Szabó Károly | |
Pintér András | |
Sete Vilmos | |
Savanya Ferenc |
2020
Az iskola legmagasabb kitüntetése.
év | kitüntetett | foglalkozása |
1978. | Katanics Sándor | volt igazgató |
Bodor Tibor | színművész | |
1979. | Király István | SZMK-elnök |
1981. | Horváth István | tanár |
1983. | Pintér Gábor | diák |
Ván Péter | diák | |
1985. | Péter Irén | tanár |
1987. | Magyar Lajosné | tanár |
Szilády Áron–(posztumusz díj) | lelkész | |
1988. | Danicskáné Szalay Zsófia | tanár |
dr. Szabó Miklósné | tanár | |
dr. Makay László | igazgató-főorvos | |
1989. | Sallay Sándor | igazgató |
1990. | dr. Láng Mátyás | tanár |
Sütő József | tanár | |
Wirtz Jánosné | tanár | |
1994. | Jerémiás Béla | tanár |
dr. Horváth Gábor | volt diák | |
Miklósa Erika | volt diák | |
Effinger Ferenc | igazgatóhelyettes | |
1995. | Horváth János | igazgatóhelyettes |
Horváth Jánosné | tanár | |
dr. Borbényi Zita | volt diák | |
dr. Kiss Zoltán | volt diák | |
Tóth Zoltán | polgármester | |
dr. Várnai László | képviselő | |
Pintér András | igazgató | |
1996. | Vas Lajosné | tanár |
dr. Kiss Lászlóné | tanár | |
1997. | Paczolay Gyuláné | tanár |
1998. | Kószóné Kis Ildikó | SZMK-elnök |
1999. | Mészáros Kálmánné | tanár |
Veszelszkiné Huszárik Ildikó | igazgatóhelyettes | |
Veszelszki Ágnes | diák | |
Göncz Árpád | köztársasági elnök | |
2000. | Palásti Károly | tanár |
Pestality Antal | tanár | |
2002. | dr. Mezei János | iskolaszék-elnök |
Kiss László | tanár | |
Varga-Sabjánné Szabó Sarolta | tanár | |
2003. | Tóth Vivien | diák |
2005. | Kovács Erika | tanár |
Sallay Sándor (posztumusz díj) | volt igazgató | |
2006. | Vladár Éva | tanár |
Paul Crowson | tanár | |
2007. | Modok Balázsné | tanár |
2010. | Venczel József | tanár |
Veszelszki Pál | tanár | |
Lunger Judit | gazdasági vezető | |
2011. | Katkó Andrea | tanár |
2012. | Dr. Kellner M. Barnabásné | ápolási igazgató |
2013. | Mongyi Marianna | szülő |
2014. | Paprikáné Miklós-Illés Edit (posztumusz) | tanár |
2015.
| Dr. Bognár Zoltán | tanár |
Bogáromi Dávid | diák | |
Tarné Mágori Rózsa | iskolaszéki elnök | |
2016. | Tóthné Felföldi Zsuzsanna | SZMK-elnök |
Rapcsák Csaba | igazgatóhelyettes | |
Rádi Kornélia | munkaközösség-vezető | |
Gálné Lakos Ildikó | iskolatitkár | |
Juhász Adél | diák | |
Novotny Attila | edző | |
Zákányné Frei Erzsébet | tanár | |
Schiszler Péterné | szülő | |
2020. | Andrási Szabolcs | tanár |
Bozókiné Tóth-Baranyi Andrea | SZK-elnök | |
Gudmon Olivér Lucián | diák | |
2021. | Földi Olinda | tanár |
2022. | Kovács Emma | diák |
2020
Az iskolaszék díja a tehetségek elismerésére.
év | kitüntetett |
1996. | Kádár Anett |
Koltai Éva | |
Annus Norbert | |
1997. | Szomora Zsolt |
Juhász Edina | |
Czombos Gábor | |
1998. | Deák Zoltán |
Molnár Eszter | |
Veszelszki Ágnes | |
Steimetz Judit | |
Engi Csaba | |
1999. | Baunoch Magdolna |
Erdélyi Róbert | |
Korsós Ágnes | |
2000. | Poór Csaba |
Papp Orsolya | |
2001. | Szlovák Tamás |
Kunszeri Anna | |
Soós Péter | |
Baksa Nikolett | |
Engi Csaba | |
Valler Ferenc | |
2002. | Bús Katalin |
Hanga Darinka | |
Varga Ádám | |
2003. | Wágner Adrienn |
Soós Gábor | |
2004. | Gál Norbert |
Kuluncsich Eszter | |
Kovács Anita | |
Juhász László | |
Weimert Mónika | |
Illés Éva | |
Hurton Zsuzsa | |
2005. | Paprika Dóra |
Illés Éva | |
Mester Noémi | |
Tar Tamás | |
2006. | Csontos Tímea |
Podobni Katalin | |
Gubik Imre | |
Pandur Krisztina | |
Fejes Csaba | |
2007. | Tokodi Zsófia |
Bakó István | |
Horváth Lilla | |
Szikora Melinda | |
2008. | Gottschall Eszter |
Bajsz Máté | |
Tönges Anna Júlia | |
Fejes Csaba | |
Farkas Anikó | |
2009. | Szilágyi Tamás |
Fogl Amanda | |
Szarka Adrienn | |
Tóth Sarolta | |
Kovács Zsófia | |
Petróczky Henrietta | |
2010. | Fazekas Nóra |
Csomor Tibor Áron | |
Zsigmond Olivér | |
Babenyecz Csilla | |
Tasnádi Ádám | |
Tóth B. Tamara | |
Váradi Krisztina | |
2011. | Zsigmond Olivér |
Bodor Zsófia | |
Símity Milán | |
Szőke Anna | |
2012. | Bogáromi Dávid |
Czikkely Anna | |
Katona Liza | |
Madarász Lilla | |
Szőke Anna | |
Váradi Krisztina | |
2013. | Fődi Krisztina |
Szűcs-Nagy Dorina | |
Kiss Szabolcs | |
Torma Gábor | |
Czikkely Anna | |
Fehérvári Csenge | |
2014. | Schindler Regina |
Tóth Tamás | |
Bogáromi Dávid | |
Szabadi Beatrice | |
2015. | Bogáromi Dávid |
Takács Emőke | |
Lázár Bence | |
Kovács Viktória | |
Sulyok Emma | |
2016. | Torma Bence |
Rávai Bettina | |
Liliom Andrea | |
Mátyus András | |
Ifkovics Zorán | |
Mátó Gergő | |
2017. | Fodor Zsolt |
Kovács Ágnes | |
Tóth Ákos | |
Tóth Mirtill | |
2019. | Bátory Bianka Bori |
Huszár Maxim | |
Nagyapáti Anna Panna | |
Sendula Fanni | |
Szűcs-Nagy Liza | |
Vilonya Martin | |
2020. | Fejes Vince |
Nagy Norbert | |
Patocskai Csongor | |
Rácz Hunor | |
Rajmond Réka | |
Szőnyi Borbála | |
2021. | Schiszler Virág |
Mészáros Réka | |
Kovács Gábor Benedek | |
Veres Emília Napsugár | |
Lengyel Péter | |
2022. | Csatári Vivien |
Lengyel Szabolcs | |
Makay Ákos | |
Tapodi Janka | |
Murcsik Nóra | |
Jáger Tekla | |
2023. | Hegyi Míra |
Rákóczi Péter | |
Szalai Boglárka | |
Tomicskó Zoltán | |
Farkas Fruzsina | |
Molnár Barna |
2020
Az ember-természet-sport munkaközösség díja.
év | kitüntetett |
2000. | Molnár Eszter |
2001. | Varga Ádám |
2002. | Gubik Gabriella |
2004. | Sőrés Péter |
2005. | Hurton Zsuzsa |
2006. | Tar Tamás |
2007. | Fejes Csaba |
2008. | Diósi Beáta |
2013. | Seres Bianka |
2014. | Endre Klaudia |
2015. | Endre Klaudia |
2021. | Müller Karola |
2022. | Farkas Fruzsina |
2020
Díj a társadalomtudományban elért eredményekért.
Év | Kitüntetett |
1997. | Veszelszki Ágnes |
1998. | Híz Henriett |
1999. | Poór Csaba |
2000. | Jakus Zita |
2001. | Tóth Vivien |
2002. | Tóth Katalin |
2003. | Kuluncsich Eszter |
2004. | Csontos Tímea |
2005. | Szabó Barbara |
2006. | Tönges Anna Júlia |
2007. | Mészáros Katalin |
2008. | Mészáros Katalin |
2009. | Krammer Szandra |
2010. | Benke Tímea |
2011. | Nehéz Nikoletta |
2012. | Hunyadi Sándor |
2013. | Gozdán Dóra |
2014. | Kovács Viktória |
2015. | Kovács Viktória |
2016. | Kubus Kíra |
2017. | Nagyapáti Anna Panna |
2019. | Kovács Emma |
2021. | Schiszler Virág |
2022. | Tapodi Janka |
2020
Év | Kitüntetett |
2014. | Erdélyi Dávid |
2015. | Szécsi Krisztián |
2016. | Nagy Emese |
2017. | Bárány Olivér |
2019. | László Bálint |
2020. | Gudmon Olivér Lucián |
2021. | Kapás Richárd |
2022. | Fodor Zsombor |
2023. | Miklósi Fanni Erzsébet |
Szőnyi Dorottya |
2020
A diákönkormányzat díja.
Év | Kitüntetett |
2009. | Kovács Zsófia |
2010. | Csomor Tibor Áron |
2011. | Nánai Eszter |
2012. | Plander Máté |
2013. | Kiss Enikő |
2014. | Erdélyi Dávid |
2015. | Polgár Gabriella |
2016. | Borbás Zoltán |
2017. | Jagodics Bendegúz |
2019. | Szabó-Kocsis Dorottya |
2020. | Gudmon Olivér Lucián |
Mucsi Vanda | |
2021. | Somogyi András |
2022. | Törteli Dóra |
Hajnal Bálint | |
Ercsi Dániel | |
2023. | Rákóczi Péter |
Rózsa Gergő |
2020
Díj az érettségi vizsgán legmagasabb százalékot elért diáknak.
év | kitüntetett |
2008. | Péczka Tímea |
2009. | Diósi Beáta |
2010. | Balogh Anna |
2011. | Vásári Zoltán |
2012. | Tusori Tibor |
2013. | Bogáromi Zoltán |
2014. | Polgár Judit |
2015. | Bogáromi Dávid |
2016. | László Alexandra |
2017. | Fodor Zsolt |
2019. | Vilonya Martin |
2020. | Szőnyi Borbála |
2021. | Schiszler Virág |
Mészáros Réka | |
2022. | Kovács Emma |
2020
2017. | Németh Zsófia |
Szekeres Cintia | |
Gallina Csenge Réka | |
Gillányi Gréta | |
Daday Bence | |
Oláh Alex | |
Szenczi Alexa | |
Tóth Gréta | |
2019. | Balog Helga |
Burányi Dóra | |
Csontos Berta Lili | |
Faddi Stella | |
Hegedű Dénes Zsolt | |
Liptai Anna | |
Szőke Gréta | |
Tóth Enikő | |
Zentay Klaudia | |
2020. | Rózsa Hédi |
Sajdik Tamás | |
Szőnyi Borbála | |
Tóth Beatrix | |
Ágoston Tamás | |
Hegedűs Ildikó | |
Kudela Gréta | |
Miskei László | |
Nagy Norbert | |
Vecsernyés Erik | |
Pszota Eszter | |
Vankó Lotti | |
2021. | Becsi Dorka |
Molnár Dominika | |
Müller Karola | |
Patai Vanessza | |
Veres Emília Napsugár | |
Király Kata | |
Rákóczi András | |
Sütő Laura | |
Behány Ágnes | |
Radics Viktória | |
Schmél Vanda | |
Kerny Viktória | |
2022. | Ercsi Dániel |
Flaisz Fanni | |
Zámbó Anna | |
Farkas Fanni | |
Halmágyi Adél | |
Orcsik Ádám | |
Hollik Kristóf | |
Fazekas Vivien | |
Répási Réka | |
Bertalan Csenge | |
Sendula Zoé | |
Berczeli Dorka | |
2023. | Boda Viktória |
Pszota András | |
Szőnyi Dorottya | |
Urfi Hanna Rita | |
Dóczi Viktória | |
Lakatos Lázár | |
Fereczi Lőrinc | |
Vecsernyés Amina | |
Jójárt Panna | |
Kis-Molnár Dorka | |
Laczi Petra | |
Reznák Zsolt |
2020
Az 1994-ben alapított díj bibós tanárai
Év | Kitüntetett |
1994. | Dr. Szabó Miklós |
1995. | Veszelszkiné Huszárik Ildikó |
1996. | Dr. Bognár Zoltán |
1997. | Lajkó Róbert |
1998. | Kiss László |
1999. | Kollarics Gábor |
2000. | Kollarics Gábor |
2001. | Palásti Károly |
2002. | Kollarics Gábor |
2003. | Kovács Erika |
2004. | Kovács Erika |
2005. | Palásti Károly |
2006. | Hegedűs Katalin |
2007. | Hegedűs Katalin |
2008. | Palásti Károly |
2009. | Lajkó Róbert |
2010. | Varga Csaba |
2011. | Hegedűs Katalin |
2012. | Fogl Ágnes |
1013. | Felnagy Krisztián |
2014. | Katkó Andrea |
2015. | Kissné Kriszt Zsuzsanna |
2016. | Katkó Andrea |
2017. | Nagy László |
2018. | Biró-Fodor Bernadett |
2019. | Lekrinszkiné Tóth Éva Mária |
2020. | |
2021. | Földi Olinda |
2022. | Kissné Kriszt Zsuzsanna |
2023. | Husti Áron |
Akik háromszor kaptak:
(mindenki másra lehet szavazni idén is)
Kollarics Gábor
Palásti Károly
Hegedűs Katalin
Kissné Kriszt Zsuzsanna
Legújabb cikkek
- Étlap (2024.05.13. - 2024.05.17.)
- Igazgatóhelyettes pályázat
- A hatévfolyamos képzésre felvett diákok jegyzéke
- A négyévfolyamos képzésre felvett diákok jegyzéke
- A hatévfolyamos képzésre felvett diákok jegyzéke
- A négyévfolyamos képzésre felvett diákok jegyzéke
- Járási énekverseny
- Mamlecz Adrienn - Beszámoló
- Étlap (2024.04.15. - 2024.04.19.)
- Wolff Andrea - Beszámoló
Legolvasottabb
- Az Implom helyesírási verseny eredményei
- Angol nyelvi szintfelmérők
- Nyílt nap
- Alapdokumentumok
- Órarend
- Mesébe illő történet
- Foucault-centenárium a Kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban
- Felvételi tájékoztató, NYÍLT NAP: DECEMBER 02
- Határtalanul 2019 élménybeszámoló
- Foucault-centenárium a Kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban