Váltás az akadálymentes honlapra  2024. június 26. | Ma János és Pál napja van.

2022

Nagy sikerrel tartottuk meg a Középiskolai MTA Alumni Program utolsó két előadását is iskolánkban.

3.előadás.pdf
4.előadás.pdf
2022

A menzadíjak befizetése a következő időpontokban lehetséges: november 14-15.

Pótbefizetés: november 21.

Árváltozás: December 1-től a menza diákok részére 700 Ft / adag.

2022

A halottak napjához közeledve megemlékeztünk elhunyt kollégáinkról azzal, hogy sírjukat felkerestük, arra virágot tettünk. A Bibó-sírkert elburjánzott növényzetét visszavágtuk, rendbe tettük.

Köszönet érte Zákányné Frei Erzsébetnek, Kovács Erikának és a 11. osztály tanulóinak, Mamlecz Márknak és Szabó Dánielnek.

2022

Értesítjük a jelenleg hatodik és a nyolcadik évfolyamos tanulókat, valamint az érdeklődő szülőket, hogy 2022. november 26-án szombaton Nyílt napot tartunk a Kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban.

Előzetes online regisztráció lehetséges (2022. november 24-én 12 óráig) a tanórákra. A regisztráció QR kódja:

Program:
7:30-8:00 regisztráció (helyszíni regisztráció) az aulában
8:00-kor igazgatói köszöntő az aulában
8:20-tól képzési tájékoztató a szülőknek az ebédlőben
     Actionbound (mobiltelefonos iskolatúra) a gyerekeknek
    (Az alkalmazás előre letölthető innen: https://en.actionbound.com/)
9:00-től 1. óra
10:00-től 2. óra
11:00-től zárás (flashmob) az aulában

Vezetőség

2022

(A filmet Rákóczi Péter (12.a) tanuló készítette.)

A Halasmédia cikkét az eseményről az alábbi linken tekinthetik meg: Rémségek faragtak tököt a Bibó aulájában

2022

Petőfi Sándor és Arany János barátságát mutatták be. Rendhagyó irodalomórát tartottak ma délelőtt a Bibó István Gimnázium művészeti termében. Két versvándor előadásában a költőóriások levelezését ismerhették meg a végzős diákok.

A Halas TV felvételét az eseményről az alábbi videón tekinthetik meg:

2022

Diákolimpiai középiskolás lány megyei döntő zajlott a Bibóban hétfőn. A küzdelmekkel teli délelőtt végül bronzérmet hozott lányainknak. A szoros mérkőzéseket mi sem mutatja jobban, csapatunk úgy lett harmadik, hogy az első helyezett Kalocsa csapatával döntetlent játszott.

Gratulálunk a szép eredményhez a lányoknak és az edzőnek is .

Végeredmény:
1. Kalocsa
2. Kecskemét
3. Bibó
4. Szilády

A csapat tagjai:

Berzsenyi Nóra Pintér Lilla Kovács Anna Fetter Alexandra Kószó Kata Posgay Kira Mizser Réka Molnár Gréta Zseni Zsóka Bánfi Boglárka Székely Dóra Kindl Kitti Tóth Baranyi Patrícia

Edző: Katkó Andrea

2022

Kedden a Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium adott otthont, a 2022/23 évi középiskolás fiú kézilabda megyei döntőnek. A négy csapatos megmérettetés végig izgalmakkal és fordulatokkal teli, parázs küzdelmet hozott. A tét az országos elődöntőbe jutás volt. Az arany - és ezüstérem sorsát végül mégis a bronzmérkőzés döntötte el. A Bibó jól kezdett magabiztosan verve a kecskeméti PIAR és a halasi Szilády csapatát, majd a Kalocsa ellen botlott egyet amely végül az ezüstöt hozta a mai napon fiainknak.

Végeredmény:
1. Kalocsa Dózsa Szki
2. Bibó István Gimnázium
3. PIAR Kecskemét
4. Szilády Áron Református Gimnázium

Ezzel a jó szerepléssel a bibós fiúk lehetőséget kaptak, hogy versenyben maradva, az ország legjobbjai közé jussanak.

A csapat tagjai:

Csapó Levente, Engler Bence, Kókai László, Kriszt Vidor, Lakatos Lázár, Lakatos Teofil, Molnár Barna, Péter Botond, Pősz Máté, Rákóczi Péter, Szabados Bence János, Szente Tamás, Vincze Tamás, Virág Sándor, Zseni Zsombor

Edző: Lajkó Róbert

Gratulálok fiúk, sok sikert a további selejtezőhöz!

közepiskola_15_18_44_het.pdf
közepiskola_15_18_43_het.pdf