Váltás az akadálymentes honlapra  2024. szeptember 28. | Ma Vencel napja van.

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a beiratkozás 2020. június 22-én, 14:00 órától 17:00 óráig lesz.

14:00 órától egy rövid tájékoztatást tartunk minden leendő diákunk és szüleik számára. Ezt követően külön tantermekben lehet majd beiratkozni.

Kérjük Önöket, hogy az alábbi iratokat feltétlenül hozzák magukkal:

·       a születési anyakönyvi kivonat másolata

·       személyi igazolvány fénymásolata

·       lakcím kártya fénymásolata

·       TAJ kártya fénymásolata

·       adóazonosító kártya fénymásolata

·       NEK adatlap (Kormányablaknál kell készíttetni, ingyenes, diákigazolvány igényléséhez)

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a beiratkozás alkalmával megvásárolhatják:

·       a matrózblúzt    4800Ft

·       a bibós pólót     1500Ft

·       és a kitűzőt        1000Ft.

A gólyatáborral kapcsolatos információkat a Diákönkormányzat képviselői fogják ismertetni. Amennyiben az augusztusi táborba gyermekét el szeretné küldeni, annak költsége 15.000 Ft, amit szintén a helyszínen lehet befizetni.

Tájékoztatjuk továbbá Önönket, hogy a 2020. május 29-én kiadott, 10/2020. (V.29.) EMMI határozat értelmében,:

1.       A szülő, vagy törvényes képviselő személyesen, vagy elektronikus úton is beirathatja gyermekét.

2.       Elektronikus beiratkozás esetén, a KRÉTA e-Ügyintézés felületén 2020. június 15-én válik elérhetővé a BKI (beiratkozás középfokú intézménybe) folyamat, melynek segítségével június 22-ig irathatja be gyermekét.

3.       Amennyiben az elektronikus beiratkozást választanák, és a KRÉTA alkalmazásával nem tudják megküldeni a személyi azonosításhoz szükséges iratokat, adatokat, lehetőségük lesz ezeket a tanév első napján bemutatni.

4.       A tanuló, diákigazolvány igénylésére vonatkozó kérelmét a beiratkozás után, egy későbbi időpontban is benyújthatja az iskolához.

Kérjük Önönket, hogy amennyiben lehetőségük van rá, jelenjenek meg személyesen a június 22-diki tájékoztatónkon. Ezen a leendő osztályfőnökök és iskolánk diákjai minden segítséget és szükséges információt megadnak a zökkenőmentes tanévkezdéshez. Természetesen június 22-én a beiratkozást a járványügyi helyzet miatt előírt megelőző intézkedések maximális betartásával szervezzük.