Váltás az akadálymentes honlapra  2024. május 17. | Ma Paszkál napja van.

Kitüntetés a 2023. évi Pedagógusnapon

Zseni Zsófia matematika-kémia szakos tanárnő a Kiskőrösi Tankerületi Központ díszoklevelét vehette át.

Részlet az elhangzott méltatásból:

„Tanítványait mindig az eredményességre ösztönözi. Az a fajta pedagógus, aki a munkára nevelést fontosnak tartja, de mindig figyelembe veszi az egyének terhelhetőségét. Meghívásra a Kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban vállalt munkát, ahol matematikából eredményesen készíti fel tanítványait különféle tanulmányi versenyeken. Felvállalta a Szegedi Tudományegyetemmel a kapcsolattartást. Szervezi az egyetem által kiírt vetélkedők helyi fordulóit. Aktívan kapcsolódott be a Magyar Tudományos Akadémia Alumni Programjának szervezésébe. Mind tanítványaival, mind kollégáival megtalálja az emberi hangot. Segítőkész, ötletgazda és mindenkit ösztönöz a haladásban. Kitartó munkája tanártársai számára példaértékű.”

Gratulálunk a kitüntetéshez!